A A A

excel

Excel dla zaawansowanych

Dla kogo:

Jest to szkolenie z programu Excel ukierunkowane na zaawansowany poziom nauki obsługi arkusza kalkulacyjnego. Kurs dedykowany osobom, które pracują w programie Excel na co dzień na poziomie średniozaawansowanym, swobodnie poruszają się w arkuszu i wykorzystują większość dostępnych w nim narzędzi, jednakże potrzebują dodatkowej wiedzy dotyczącej zaawansowanych możliwości wykorzystania arkusza kalkulacyjnego.

excel

Excel dla średniozaawansowanych

Zapraszamy na kurs Excell którego celem jest pogłębienie wiedzy o arkuszu kalkulacyjnym. W trakcie kursu zapoznają się Państwo z zaawansowanymi metodami Excell 2013. Kurs trwa 30 godzin.

   Jest to szkolenie z programu Excel ukierunkowane na średniozaawansowany poziom nauki obsługi arkusza kalkulacyjnego. Kurs dedykowany osobom, które pracują w programie Excel na poziomie podstawowym, swobodnie poruszają się w arkuszu, jednakże potrzebują dodatkowej wiedzy dotyczącej stosowania bardziej zaawansowanych narzędzi automatyzujących i przyspieszających pracę.

Kurs Open Office

Zapraszamy na Kurs "Pakiet Biurowy" od początkujących do bardzo zaawansowanych użytkowników. W trakcie kursu zapoznają się Państwo ze wszystkimi aplikacjami pakietu biurowego.